Adilye Teyze Anaokulu

Okulumuz

  1. Home
  2. »
  3. Okulumuz

Özel Adile Teyze Eğitim Kurumu

Yuvamız, 900 m2 kapalı, 300 m2 bahçe ve oyun alanlı müstakil binada faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 180 m2’lik yatakhane, 60 m2’lik yemek salonu, 60 m2 iç oyun ve spor salonu ile çocuklarımız için geniş, ferah oyun ve eğitim alanları sağlanmıştır.  Hem şehir merkezinde olup hem de şehir gürültüsü ve trafiğinden uzak olan yuvamızda tüm sınıflarımız güneş görmektedir.

Sınıflar yaş gruplarına göre ayrılmış olup, her sınıfta evcilik, kitap, blok, yapı-inşa, fen-doğa bölümleri çocukların ilgilerini çekecek şekilde hazırlanmıştır. Sınıflarımızın zeminleri anti-bakteriyel halı, yarısı da tahtadan oluşmaktadır. Yemekhane ise anti-bakteriyel mineflo ile kaplıdır. Merkezi sistem ısıtma ve soğutmalı binamız ısı ve ses yalıtımlıdır.

Bahçemizde ayrıca çocukların oynayarak enerjilerinin boşaldığı kum havuzumuz mevcuttur. Bahçemiz, çocukların rahatlıkla koşup oynayabilecekleri, grup ve top oyunlarını oynayabilecekleri geniş bir alana sahiptir. Bahçemizde bulunan mini futbol ve basketbol oyunlarıyla çocuklarımız zevkli dakikalar geçirmektedirler.

NEDEN ADİLE TEYZE?

Adile Teyze Anasınıflarında yetişen çocuklarımız gittikleri İlköğretim okullarında fark atarlar.