Adile teyze kreşi ile ilk tanışmamız 2005 yılında oldu. Büyük oğlumuz Mete bu kreşte büyüdü. İkinci oğlumuz Artun un kreş zamanı gelince gözüm kapalı hiç düşünmeden tekrar Adile hanımın yanına geldim. Adile hanım yine aynı samimiyetle beni karşıladı,fakat kreş benim bıraktığım yerde değildi artık.

Sınıf öğretmenleri ve bakıcı ablaların yanı sıra satranç,bale,müzik,matematik ve özellikle yabancı İngilizce öğretmenleri de kadroya eklenmişti.Kreşin içi dışı baştan sona yenilenmiş ve çocuklar için daha kullanışlı hale getirilmiş durumda. Kreş kaloriferle ısıtılıyor.

Bunlar beni çok mutlu etti. Artun çok kısa zamanda kreşe ve öğretmenlerine alıştı içim son derece rahat,çünkü çocuğum güvenli ,kaliteli ve zamanın gerekliliğine uygun bir eğitim alıyor.Adile hanım başta olmak üzere, yönetici kadrosuna ,öğretmenlerine ,yardımcılarına çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

Gözde ERDOĞAN
2 Ocak 2013

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.