MERHABA...

Sizlere bir Adile Teyze masalı anlatabilir miyim... Bu arada ben Sevim Teyze...

Evet Eylül Serra Akça’nın teyzesi orta yaş üzeri emekli bir teyze. Eylül Serra ile neredeyse 24 saat geçiren bir teyze.

16 Ekim’den bu yana okul ve ev arasında mekik dokuyarak Jandarmanın J’si Halenin H’si ile tansiyonu tavan yapmış olarak.

17 Aralık Cuma günü Adile Teyze Etüt Merkezini Eylül Serra ile ziyaret ettim. Çocuk o gün misafir olarak kaldı. Öğretmenimiz Selma Hanım’ın, şimdiye kadar çocuğu çalıştırırken benim yaptığım yanlışları gösterdiğinde ve çocuğu tahtaya kaldırdığında gördüklerime inanamadım. Olay çözümlenmiş püf nokta bulunmuştu. En azından çocuk ve yanı sıra ben mutlu, mesut oradan ayrılıp Pazartesini bir hevesle bekledik. Eylül Serra kaçmak yerine teyze çalışalım diyordu ve beni şaşırtıyordu. Ayrıca Adile Teyze Etüt Merkezi’nde mutlu olduğunu söylemeye başladı. Tabi bende mutlu oldum.

Anladım ki ben emekli sağlıkçı Sevim Teyze iyi bir ebeveyn olabilirdim ama !.... Asla bir Adile Teyze olamazdım-olamazmışım da.

Benim de işime çok yaradın, TEŞEKKÜRLER ADİLE TEYZE ETÜT MERKEZİ EKİBİ, TEŞEKKÜRLER SELMA ÖĞRETMEN...

Sevim ERİŞEN
22 Aralık 2011

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.