Bizler istedik ki çocuğumuz çocuk bakım yuvasına değil çocuk eğitim yuvasına gitsin. Antalya'da bir kaç anaokuluna gittik gezdik, gözlemlerimize göre çocuğumuzun eğitimi açıcından en uygun yerin Adile Teyze Anaokulları olduğuna karar verdik. Kararımızda daha önce çocuklarını Adile Teyze Anaokullarına gönderen arkadaşlarımızın tavsiyeleri ve referansları da etkili oldu. Adile Teyze Anaokulları personelinin sigara içmemesi, çocukları karşılama yöntemlerindeki sıcaklık, çocuğumuzun gelişimindeki olumlu ilerlemeler doğru bir karar verdiğimizin göstergesi. Çocuğumuzla birlikte daha ileriye gidecek adımları beraber atacaksınız bizler buna inanıyor ve güveniyoruz. Adile Teyze Anaokulumuzun ilgisine ve yaklaşımına teşekkür eder, 17 yıldır devam eden bu gururlu tablosunun torunlarımıza da katkı vermesini umarız.
Emine Ülker
4 Mart 2013
Lara Anaokulu

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.