Antalya'da Kreş araştırması yaptığımız dönemde, birkaç arkadaşımızın referans derecesindeki tavsiyeleri üzerine Adile Teyze Kreşine gittik, ziyaretimizde ilk izlenimlerimiz çok olumlu oldu. Hem Antalya’da araştırdığımız diğer kreşler ile hem de şu an 12 yaşında olan oğlumuzun Ankara’da gittiği kreşlerle karşılaştırdığımızda arada azımsanmayacak fark olduğunu gördük. Gittiğimiz her kreşte doğal olarak- güler yüzle karşılandık ancak Adile Teyze Kreşlerindeki sıcaklığı ve hissettiğimiz güveni başka bir yerde hissedemedik. Ayrıca tertip, düzen, temizlik gibi konularda da son derece tatmin olduk. Bir baba olarak beni en çok etkileyen şey ise; kreşi ilk ziyaret ettiğimizde uyku saati idi, 3 yaş sınıfında bir öğretmen diğer çocuklar uyurken uyuyamayan bir çocuğun saçlarını okşayarak uyutmaya çalışıyordu. O anda gördüğüm şefkati ve tahammülü insanlar hayatında çok nadir görüyordur sanırım. Sonuç olarak yaşayarak edindiğimiz kreş deneyimi ve yaptığımız karşılaştırmalar ile Adile Teyze Kreşlerinden daha iyisinin olacağını düşünmüyorum. Hayatımızdaki en önemli varlığı Adile Teyze Kreşine emanet etmeye bu şekilde karar verdik. Şu an doğru bir karar verdiğimizin farkındayız ve kreşimizden çok memnunuz.
Fatma Dikici
4 Mart 2013
Lara Anaokulu

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.