Merhaba Sevgili Veliler,

Ben Melahat Faraçlar İlköğretim Okulu 1/B sınıfı öğrencisi Melis TORUN’un annesiyim. Melis okula başladığı zaman 1. Sınıfa başlamanın bu kadar zor olabileceğini tahmin etmemiştim. Biz daha kolay çocuklarmıydık, yoksa eğitim sistemimi kolaydı ailelerimize bu kadar stres yaşatmamıştık. Bilmiyorum yoksa onlara mı sormak lazım.

Ben gerçekten çok zorlandım. Evde yardımcı olabilecek birçok insan olmasına rağmen hiçbirimiz ders çalıştırmak konusunda başarılı olamadık. Hatta o kadar umutsuzluğa kapıldık ki çocuk psikiyatrına bile götürdük. Acaba dikkat eksikliği mi var, hiperaktiflik mi var. Neyse ki bir problem yokmuş. Adile Teyze Etüt Merkezine başlayınca anladık. Melis Etüt Merkezine başlayınca dersler yetişmeye başladı, sınıf öğretmenimizin şikayetleri bitti ve ben çalıştığım için huzurlu ve sakin akşamlara kavuştuk.

Etüt Merkezini bu kadar sevebileceğini düşünmemiştim. Kesin gitmek istemeyecek, ne zaman gitmek istemiyorum diye söylenmeye başlayacak derken Adile Teyze Etüt öğretmenimiz ve idarecileri sayesinde etüt merkezini o kadar çok sevdi ki bir kere bile gitmek istemiyorum demedi. Sınıf öğretmenimiz Melis’teki gelişmenin çok olumlu olduğunu söyledi çok mutlu olduk.

Teşekkürler Selma Öğretmen ve Adile Teyze Etüt Merkezi ekibi.

Gül ATASOY
22 Kasım 2011

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.