2009 yılında büyük kızımız için oturduğumuz semtte kreş arayışına girdiğimizde, çevremizden de olumlu duyumlar aldığım Adile Teyze Kreşi Lara şubesine ön görüşme için gittim. Eşim ve ben doktoruz, başlangıçta eğitim, çocuk bakımı, temizlik, hijyenden tutunda çocuklara verilen gıdaların markasına kadar birçok konuyu büyük bir titizlikle sorguladım. Aldığım cevaplar ve kreş müdiresinin yaklaşımı içimi çok rahatlattı.  Zaman içerisinde verilen eğitimin kızım üzerinde olumlu etkilerini gördükçe, ben de çok mutlu oldum. Ben işteyken kızımı gözüm arkada kalmadan bırakabileceğim, benden daha büyük bir özenle baktıkları sıcak bir aile ortamı buldum. Zamanla kızımın sosyal bir çevresinin olması, kendi yaşıtı çocuklarla bir arada olması, profesyonel bir ekip gözetiminde güvenli ve temiz bir ortamda oyun içerisinde eğitimini de alması beni çok mutlu etti.  Şuan 7 yaşında olan büyük kızım 2 yıl süreyle gittiği bu kreşi hala çok seviyor ve orada zaman geçirmekten hala çok mutlu oluyor. Kreşimiz bizi hiç hayal kırıklığına uğratmadı, kızımın sosyal ve uyumlu bir yapı kazanmasında çok büyük katkıları oldu. Bu sene küçük kızım 4 yaşında ve hiç düşünmeden direkt başvurduğumuz yer yine Adile Teyze Kreşi oldu. Bu kreşe olan güvenimden dolayı bu sefer hiçbir ön görüşme içerisine girme ihtiyacı bile hissetmedim. Kızımın okula alışma sürecinde müdürümüz,  sabırlı tutumu, anlayışlı, samimi ve içten yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Öğretmenimiz ise işini çok iyi yapan bir kreş öğretmeni, onun çocuklarla olan iletişimi, diyaloğu da mükemmel. Çalışan diğer tüm arkadaşlar son derece yardımcı ve ilgili. Tüm Adile Teyze kreş personeli kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyorum.
Özlem Önal
4 Mart 2013
Lara Anaokulu

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.