Adile Teyze Kreşleri arkadaşım tarafından önerilmişti,ama ben yinede başka kreşleri dolaştım ve gezdim.En son uğradığım yer Adile Teyze Kreşi oldu. Adile Teyzenin güler yüzü ve samimiyeti karşıladı bizi. Benim için ilk öncelikli olan çocuğumun sağlıklı,temiz güvenilir ortamda olmasıydı. Eğitim-öğretim aşaması ikinci plandaydı.Gördüm ki Adile Teyze Kreşi tam benim istediğim bir kurumdu.
*Çocuğum orada çok mutlu
*İdareci,personel,öğretmen diyalog halinde işine hakim.
*Çocuklara özgüven veren bir kurum
*Eğitimdeki yenilikleri ve gelişimleri yakından takip edip uygulayan.
*Yabancı dil eğitimi%100 süper
*Sosyal etkinlik ve aktivitelere çok değer verilmesi
*Atatürkçü çizgisi olması, Bence bu kadar yeter saymakla bitmiyor...
Muttalip KARSAVURAN(beden eğtm .öğrtm)
2 Ocak 2013

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.