MEYDAN ANAOKULUMUZ

Yuvamız, 900 m2 kapalı, 300 m2 bahçe ve oyun alanlı müstakil binada faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 180 m2'lik yatakhane, 60 m2'lik yemek salonu, 60 m2 iç oyun ve spor salonu ile çocuklarımız için geniş, ferah oyun ve eğitim alanları sağlanmıştır. Çocuklarımızın teknoloji ile erken yaşta tanışarak farklı eğitim etkinliklerini yaptıkları bilgisayar ve sinema salonunda bilgisayar, projeksiyon, tepegöz, DVD player gibi metaryeller bulunmaktadır. Hem şehir merkezinde olup hem de şehir gürültüsü ve trafiğinden uzak olan yuvamızda tüm sınıflarımız güneş görmektedir.

Sınıflar yaş gruplarına göre ayrılmış olup, her sınıfta evcilik, kitap, blok, yapı-inşa, fen-doğa köşeleri çocukların ilgilerini çekecek şekilde hazırlanmıştır. Sınıflarda zeminlerin yarısı anti-bakteriyel halı, yarısı da tahtadan oluşmaktadır. Yemekhane ise anti-bakteriyel mineflo ile kaplıdır. Merkezi sistem ısıtma ve soğutmalı binamız ısı ve ses yalıtımlıdır. Çocukların yaratıcılıklarının hayal güçlerinin gelişiminin desteklenmesi amacı ile hazırlanan drama odasında çocuklarımız eğlenerek öğrenmektedirler. Bahçemizde bulunan yüzme havuzumuzda yaz aylarında çocuklarımıza profesyonel yüzme antrönerü tarafından stilli yüzme dersleri verilmektedir.

Bahçemizde ayrıca çocukların oynayarak enerjilerinin boşaldığı kum havuzumuz mevcuttur. Bahçemiz, çocukların rahatlıkla koşup oynayabilecekleri, grup ve top oyunlarını oynayabilecekleri geniş bir alana sahiptir. Bahçemizde bulunan mini futbol ve basketbol sahasında çocuklarımız zevkli dakikalar geçirmektedirler.

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.