ADİLE TEYZE KIDS CLUB

‘’Hayalgücü bilgiden önemlidir.’’ A.Eintein… 

Bilgi sınırlı ,hayal sınırsızdır. Çocuklarahayal kurdurarak yaratıcı zekalarını harekete geçirerek 1995’den beri 1-14 yaşçocuklarına verdiği eğitim kalitesi ile marka haline gelen  ADİLE TEYZE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI İngilizce eğitiminde de marka olma  amacı ile 2013-2014 eğitim yılında’’ ADİLETEYZE KIDS CLUB ‘’olarak hizmete girmiştir.

 

AMAÇLARIMIZ

Sevgi ile yoğrulmuş adile teyze çalışanlarıaile ortamında,kendine güvenen, iç disiplini gelişmiş,sosyal ve duygusalanlamda olgunluğa ulaşmış zihinsel ve bedensel yeteneklerini ortayaçıkaran,kendisi ve çevresi ile barışık ,doğaya ve insanlara değerveren,eleştiriye açık ,hayatta karşılayabileceği olası problemlere karşı donanımlıbireyler YETİŞTİRMEKTEDİR.

Antalya’da okul öncesi eğitiminde farkındalık yaratan kurum sahipleri,2013-2014eğitim yılında evrensel eğitim metotlarını İngiltere ve ABD ‘de eğitim görüpmastır yapan çocuklarının katkılarıyla yeni açtıkları ADİLE TEYZE KİDS CLUB’dauygulamak istemektedirler. Yabancı dil eğitiminin önemini benimsemiş olankurumumuz yabancı öğretmenler eşliğinde 1-6 yaş (12 ayını dolduran) çocuklarımıza sadeceİngilizce konuşmayı değil ,kendini bu dilde ifade edebilen bireyleryetiştirmeyi amaçlamaktadır.

İNGİLİZCE EĞİTİM

Adile Teyze Kids Club olarak uyguladığımız İngilizce programımızdaOxford Üniversitesinin hazırladığı okul öncesi İngilizce programını ve kitaplarını kullanmaktayız. Ayrıca Antalya’da ilk defa veliler kendilerine verilen şifreler üzerinden çocuklarının yaptığı İngilizce aktiviteleri ve gelişimini online internet üzerinden takip edebilecekler.  Bu programın içerisinde her öğrencinin takip ettiği İngilizce ders kitapları, İngilizce oyunlar, akıllı tahta programı, flashcard'lar, İngilizce şarkılar ile çocuklarımız çok hızlı ve etkin bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler. Adile Teyze Kids Club'a kayıt olan bütün çocuklarımız eğitim yılının sonunda Oxford University Sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

Çift Dilli İngilizce programımız ile çocuklarınıza, yabancı ve Türk İngilizce öğretmenlerimiz ile yoğun İngilizce programı sunarak 6 yaşında çocuklarınız okulumuzdan mezun olduklarında anadilleri gibi İngilizce konuşacak seviyeye getiriyoruz. İngilizce öğretmenlerini işe alırken çok hassas davranmaktayız. Bütün İngilizce öğretmenleri İngilizce mülakattan ve testten geçtikten sonra bir hafta sınıflarda öğrencilerle deneme sürecinden sonra işe alınmaktadır. Mümkün olduğunca yabancı İngilizce öğretmenleri veya yurt dışında eğitim almış Türk öğretmenleri tercih ediyoruz. İngilizce öğretmenlerimizin %80'ni yabancı İngilizce öğretmenleridir. Bu sayede çocuklarınız aksansız ve çok çabuk bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler. 9 ayın sonunda çocuklarımız İngilizce konuşmaları anlayıp cevap verecek seviyeye geliyorlar. 

KIDS CLUB ÇOCUK MERKEZİ olarak hazırlananprogramlar,Çoklu Zeka Kuramı,High-Scape ,Montessori  ve proje yaklaşımlarıyla , Türk Eğitimsistemi içinde yer alan okul öncesi eğitim programlarının sentezindenoluşmaktadır.

BİNAMIZ

Binamızın 2000 metrekarelik  kapalı alanı,700 metrekarelik  bahçesi bulunmaktadır. Görsel olarakdoğal  bitki , çim vs…nin yanı sıraçocuklarımızın oyun alanının da darp emici yekpare dökme kauçuk ilekaplanmıştır. Mini futbol ve basketbol sahalarında  çocuklarımız keyifli dakikalar geçirmektedirler.Ayrıca 12m uzunluğunda boyası kanserojen madde içermeyen  Alman malı korsan gemisi ve 3 kaydırağı ileçocuklarımız oyun alanında çocukluklarının farkına varmaktadırlar.

İÇ MEKAN

Binamız tamamı güneş gören 8 derslikten oluşmuştur. Her sınıfta evcilik,kitap ,blok ,yapı-inşa , fen-doğa köşeleri ile dizaynedilmiştir. Zemin ve duvarları darbe emici malzemeden oluşan oyuncak odası ,ikikatlı top havuzu , büyük Disneyland şatosu ve diğer oyuncaklar ile bezenmiştir.Ayrıca iki uyku odası bir bilgisayar destekli eğitim odası bir sanat atölyesi,bir etkinlik odası ve 90 metrekarelik bir yemekhanesi ile hizmet sunmaktadır.

 



Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.