ÇİFT DİLLİ İNGİLİZCE EĞİTİM

Birçoğumuz İngilizcenin uluslararası bir dil olduğunu günümüzde ve gelecekte her birey için altın bir anahtar olduğunu çok iyi bilmekteyiz.Bu sebeple bu altın anahtarı çocuklarımıza sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Çift Dilli İngilizce programımız ile çocuklarınıza, yabancı ve Türk İngilizce öğretmenlerimiz ile yoğun İngilizce programı sunarak 6 yaşında çocuklarınız okulumuzdan mezun olduklarında anadilleri gibi İngilizce konuşacak seviyeye getiriyoruz. İngilizce öğretmenlerini işe alırken çok hassas davranmaktayız. Bütün İngilizce öğretmenleri İngilizce mülakattan ve testten geçtikten sonra bir hafta sınıflarda öğrencilerle deneme sürecinden sonra işe alınmaktadır. Mümkün olduğunca yabancı İngilizce öğretmenleri veya yurt dışında eğitim almış Türk öğretmenleri tercih ediyoruz. İngilizce öğretmenlerimizin %80'ni yabancı İngilizce öğretmenleridir. Bu sayede çocuklarınız aksansız ve çok çabuk bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler. 9 ayın sonunda çocuklarımız İngilizce konuşmaları anlayıp cevap verecek seviyeye geliyorlar.   

Adile Teyze Kids clubta İngilizce derslerimiz boyunca birçok yararlı öğretim teknikleri kullanmaktayız. Bu teknikler akıllı tahta eğitimi, kukla kullanımı ve bunlarla birlikte diğer aktivitelerimizde ; video oyunları , şarkılar ve hikaye anlatımı olmaktadır.Sınıflarımızda görsellliğe dayanarak ve neşeli bir atmosferde , çocukların zihinsel ve bedensel yeteneklerini geliştireceğinden dolayı , bizler bu teknikleri kullanmaktayız.Şu da bir gerçek ki ,İngilizce eğitimi çocukların gelişim dönemlerinde çok önemli bir yer tutmaktadır.Bu sebeple hazırlanan bu program da çocuklarınızın bilgi dağarcıklarını garantiye almaktayız.

Bildiğimiz gibi eğitim çok önemli bir süreçtir , ve biz bu süreçte en iyi materyalleri ve öğretmenleri seçmiş bulunmaktayız.Okulumuza hoş geldiniz.

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.