İNGİLİZCE YAZ OKULU PROGRAMI (6 - 14 YAŞ)

Antalya'daki en iyi, en yoğun ve en eğlenceli İngilizce Yaz Okulu programımıza Haziran ayı içinde okulların kapanmasıyla birlikte başlıyoruz. Yoğunlaştırılmış İngilizce programımızla beraber Çocuk Kulübü ve kitap okuma saati, 5 yıldızlı Ramada Otel'in kapalı havuzunda yüzme, futbol, basketbol, grup aktiviteleri, Xbox platformunda interaktif oyunlar, eğlenceli animasyonlar, çizgi filmler ve keyifli gezilerle çocuklarımızla dolu dolu bir yaz tatili geçireceğiz. İngilizce Yaz Okulu programımız haftaiçi her gün 08:00 - 18:00 saatleri arasında olacaktır. Sabah kahvaltısından sonra başlayan İngilizce programımız bütün gün eğlenceli aktiviteler ile sürecektir.   

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ İNGİLİZCE PROGRAMI

Adile Teyze Kids Club olarak uyguladığımız yoğunlaştırılmış İngilizce programımızda, Oxford Üniversitesinin hazırladığı İngilizce programını ve kitaplarını kullanmaktayız. Çocuklarımız haftada 10 ders yoğun İngilizce dersleri görerek, İngilizce'yi çok hızlı ve eğlenceli bir şekile öğrenmektedirler. Oxford Üniversitesi’nin bütün dünyada başarı ile kullandığı Story-Based Approach, TPR (Total Physical Response), Communicative Approach ve Project-based learning eğitim yöntemlerini kullanarak çocuklarımız çok hızlı ve eğlenceli bir biçimde İngilizce öğrenmektedirler. 1. ve 2. sınıf öğrencileri için İngiltere'de etkin şekilde kullanılan Oxford Reading Tree programı ve kitapları Kids Club'ta başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu programın içerisinde her öğrencinin takip ettiği İngilizce ders kitapları, İngilizce Portfolio, İngilizce Big Book Hikaye Kitapları, İngilizce oyunlar, akıllı tahta programı ve interaktif CD, kukla ile drama, İngilizce çizgi filmler, flashcard'lar, İngilizce şarkılar ile çocuklarımız çok hızlı ve etkin bir şekilde İngilizce öğrenmektedirler. 3. ve 8. sınıf arası öğrencilerimiz tarafımız tarafından yapılacak olan Oxford İngilizce Seviye Tespit sınavından alacakları notlara göre Starter, A1, A2, B1, B2 gruplarına ayrılacak ve seviyelerine uygun Oxford kitaplarını kullanarak yoğun bir şekilde İngilizce öğreneceklerdir. Çocuklarımız İngilizce'yi anadilleri gibi aksansız şekilde öğrenmektedirler. İngilizce Yaz Okulu Programımızın sonunda çocuklarımız sadece gramer öğrenmekle kalmayıp, günlük İngilizce konuşma dilini de akıcı bir şekilde öğrenmiş olacaklardır. Bütün İngilizce ÖğretmenlerimizeOxford uzmanları tarafından eğitim metodlarıyla ilgili düzenli seminerler verilmektedir. Adile Teyze Kids Club'a kayıt olan bütün çocuklarımız yaz programı sonunda Oxford University Sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

Çocuk Kulübü VE KİTAP OKUMA SAATİ

Haftaiçi hergün bir ders Çocuk Kulübü ve kitap okuma dersimiz var. Çocuklarımız öğretmenlerimiz eşliğinde yıl içinde zayıf oldukları dersleri ve konuları isterlerse öğretmenlerimizle beraber çalışabileceklerdir. Öğretmenlerimizle beraber konu anlatımı ve test çözümü yapabilirler. Çocuk Kulübü istemeyen öğrencelerimiz bu saati kitap okuma ile geçireceklerdir.  

YÜZME

Yüzme dersi çocukların büyük kas motor becerilerini destekleyerek, onların bedensel koordinasyonlarını geliştirir. Profosyonel yüzme antrenörlerimiz yaz aylarında çocuklarımıza Antalya'da 5 yıldızlı Ramada Otel'in kapalı havuzunda haftada 3 ders, ücretli stilli yüzme eğitimi vermektedir. İsteyen öğrencilerimiz sadece yüzme kursuna gidebilirler. Öğrencilerimiz Kids Club'tan servislerle anlaşma yaptığımız sahalara götürülecek ve tekrar Kids Club'a geri getirilecektir. 

FUTBOL - BASKETBOL - MASA TENİSİ

Okulumuz bahçesinde bulunan futbol ve basketbol sahasında çocuklarımız eğlenceli zaman geçirmektedirler. Ayrıca okulumuzda bulunan masa tenisi masasını ücretsiz kullanabilirler. İsteyen öğrencilerimiz profosyonel antrenörlerimiz eşliğinde Antalya'da anlaştığımız futbol veya basketbol sahalarında haftada 2 ders ücretli eğitim alabileceklerdir. İsteyen öğrencilerimiz sadece futbol veya basketbol kursuna gidebilirler. Öğrencilerimiz Kids Club'tan servislerle anlaşma yaptığımız sahalara götürülecek ve tekrar Kids Club'a geri getirilecektir.  

TENİS - KARATE - JİMNASTİK 

İsteyen öğrencilerimiz profosyonel antrenörlerimiz eşliğinde Antalya'da anlaştığımız tenis, karate, jimnastik sahalarında haftada 2 ders ücretli eğitim alabileceklerdir. İsteyen öğrencilerimiz sadece tenis, karate veya jimnastik kursuna gidebilirler. Öğrencilerimiz Kids Club'tan servislerle anlaşma yaptığımız sahalara götürülecek ve tekrar Kids Club'a geri getirilecektir. 

KORSAN OYUN PARK

Antalya'da sadece Kids Club bahçesinde bulunan 12 metrelik korsan oyun parkında 6-8 yaş arası çocuklarımız çeşitli oyunlar ve animasyonlar ile eğlenceli zaman geçireceklerdir. 3 adet kaydırağı ve korsan gemisi temalı oyun parkımızda çocuklarımız oynamaya doyamıyacaklardır. Bütün oyun bahçesi çocukların düşmesine karşın darbe emici dökme kauçuk ile kaplanmıştır.  

TOP HAVUZU VE OYUN SALONU

6-8 yaş arası çocuklarımız 70 m2'lik kapalı Top Havuzumuzda doyasıya oyunlar oynayacaklardır. Top havuzumuzun zemini ve duvarları darbelere karşı koruma sağlayan kauçuk levhalarla kaplanmıştır. Oyun Salonumuzda bulunan büyük Disneyland Şatomuz ve eğlenceli oyuncaklarla çocuklarımız çok güzel vakit geçireceklerdir.   

GRUP AKTİVİTELERİ

Öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarımızla eğlenceli grup aktiviteleri ve oyunları yapılacaktır. Grup aktivitelerinin içerisinde kutu oyunları (Monopoly, Twister, Jenga Boom, Make 'N'  Break, Kelime Oyunu, Kızma Birader...), Langırt, Mıknatıslı Dart, Karaoke, bisiklet gibi çok eğlenceli oyunlar çocuklarımızı bekliyor.  

INTERACTIVE HAREKETLİ OYUNLAR - XBOX ONE KINETIC

Hareket sensörü ve kamera destekli XBOX One Kinetic platformunda eğlenceli ve eğitici oyunlar çocuklarımızı bekliyor. Harekete duyarlı sensörler çocuklarımızın hareketlerini çözümleyerek çizgi karakterleri ekran üzerinde oynatarak, 6 kişiye kadar hep beraber dans etme, bowling, futbol, tenis, jet-ski, tırmanma ve macera dolu oyunları beraber oynamalarına izin vermektedir. Çocuklarımız sürekli hareket ederek oynadıkları bu oyunlarla hem spor yapmış oluyorlar, hem de beceri ve reflekslerini geliştirmiş oluyorlar.  

EĞLENCELİ ANİMASYONLAR - OYUNLAR - ÇİZGİ FİLM

Profosyonel öğretmenlerimiz tarafından animasyonlar yapılarak eğlenceli ve zevkli oyunlar çocuklarımızla oynanacaktır. Çocuklarımız eğlenceli çizgi filmler ile güzel vakit geçireceklerdir.

YÜZ BOYAMA - SANAT ETKİNLİĞİ

Öğretmenlerimiz tarafından eğlenceli yüz boyama ve el işi sanat etkinlikleri yaptırılacaktır.

HAFTALIK GEZİLER

Her hafta Antalya'daki eğlenceli mekanlara ücretli geziler düzenlenmektedir. Bu mekanlardan bazıları şunlardır: Bowling, At Çiftliği, Sinema, Hayvanat Bahçesi...

YEMEK

Kendi mutfağımızda hazırlanan menümüzle sabah,ikindi kahvaltılarını ve öğle yemeğini çocuklarımıza sunmak,onları fast food türü zararlı yiyeceklerden koruyarak sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Aylık yemek listemiz diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Mutfağa alınan bütün malzemeler 1. sınıf'tır. Yemeklerde kullanılan kıymalar, dana kuşbaşından çekilmektedir. 

SERVİS

Servis öğretmenlerimiz gözetiminde öğrencilerimiz evlerinden alınır, yaz okulu sonrası çocuklarımız evlerine güvenli bir şekilde bırakılır. Servis hizmeti Volkswagen marka klimalı servis araçları ve profesyonel şoförler tarafından verilmektedir.

İLETİŞİM

 

Adile Teyze Kids Club Çocuk Kulübü Merkezi

Demircikara Mahallesi Avni Tolunay Caddesi No:14 Muratpaşa / Antalya
(0242) 322 29 00
(0530) 460 6861

adileteyze@adileteyze.com

Çalışma Saatlerimiz
Haftaiçi : 07:30 - 19:00
Cumartesi : 09:00 - 13:00

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.