Çocuk Kulübü MERKEZİMİZÇocuk Kulübü Merkezimiz, 680 m2 kapalı, 487 m2 bahçe ve oyun alanlı müstakil, bağımsız binada 380 öğrenci kapasitesi ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bina, yüksek mimar Bilgehan Yellice tarafından 8 dersliği, 4+4+4 eğitim – öğretim yönetmeliğine uygun olarak yeniden düzenlenen oyun ve fiziksel etkinlik odası, bir adet özürlü tuvaleti de dahil toplam 14 tuvaleti,  çok amaçlı etkinlik salonu, kütüphanesi, bilgisayar laboratuvarı, reviri, bireysel ve rehberlik odaları, seramik odası, kantini ile öğrencilerimizin daha iyi eğitim alabilmeleri için tasarlanmıştır. Tüm sınıflarımız geniş pencereleri ile ferah ve aydınlık bir yapıya sahip olup, klimalıdır.

Etkinlik salonu konferans, seminer, aktivite ve satranç faaliyetleri için kullanılabilmekte olup salon tipi klimalıdır. Çocuklarımızın teknoloji ile erken yaşta tanışarak farklı eğitim etkinliklerini yaptıkları bilgisayar laboratuvarında projeksiyon, internet bağlantısı ve kulaklık ile İngilizce ve uygulamalı dersler yapılmaktadır. Kurumumuz çevre okullara yakınlığı, şehir gürültüsünden uzaklığı ve merkezi konumuyla 6-14 yaş öğrencilerimize eğitim vermektedir. Binamızda küçük yaş grupları yoktur. Çocuk kulüpleri, Çocuk Kulübü propagandası yaparak Çocuk Kulübü olduklarını söylemektedirler. Çocuk Kulübü ile çocuk kulübü arasındaki fark; Çocuk Kulübü eğitim verir, Milli Eğitime bağlıdır, her yıl Milli Eğitim Bakanlığı müfettişleri tarafından denetlenir. Çocuk kulübü, çocukları korur, eğitim amacı yoktur. Eğitim yönünden denetlenmez.

2012 model servis araçlarımızla görevli öğretmen nezaretinde servis hizmetimiz mevcuttur.

Sınıflarımız yaş gruplarına göre ayrılmış olup, her sınıfın ayrı sınıf öğretmeni vardır.  Binamızın zeminlerinde parke, ahşap malzemeler kullanılmıştır. Binalarımızın temizliği dezenfekte edici maddelerle günlük olarak görevli personel tarafından öğrencilerimiz binayı terk ettikten sonra yapılmaktadır.

Binamız herhangi bir yangın veya deprem anında; yangın merdiveni, geniş merdivenleri ile kolaylıkla tahliye edilebilecek durumdadır. Senede bir yapılan yangın tatbikatıyla da öğrencilerimiz bu konuda bilinçlendirilmektedir.

Yemekhane kapasitemize uygun olarak çocuklarımızın ferah bir ortamda yemek yiyebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Mutfak personelimiz hijyen kurallarına azami özen göstermektedirler.

Kantinimizde çocuklarımız için atıştırmalık ürünler bulunmaktadır. Kantinimizde kola ve cips satışı yapılmamaktadır.

Bahçemiz, çocukların rahatlıkla koşup oynayabilecekleri, grup ve top oyunları alanına sahiptir.

Kurumumuzda, deneyimli öğretmen ve personel kadromuzla, çocuklarımıza ev sıcaklığını yaşatmaya çalışıyoruz.

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Adile Teyze | Basında Biz | Site Haritası | İletişim

Anaokulu Eğitim Programlarımız | Çocuk Kulübü Eğitim Programlarımız | Yaz Okulu Eğitim Programlarımız | İngilizce Eğitim Programlarımız

Adile Teyze Eğitim Kurumları adileteyze.com web sitesinde ve adileteyze.com uzantılı subdomainlerinde hazır bulunan ya da herhangi bir şekilde bilgiler ile bağlantılı, ayrıca doğrudan veya dolaylı olarak atıf yapılan bağlantılar (“harici linkler”) üzerinden ulaşılan başka web sitelerinin bilgileri nedeniyle , doğrudan veya dolaylı yoldan gelen zararlar için sorumluluk kabul etmemektedir; buna elde edilemeyen kazançlar da dahildir. Kişisel bilgi edinme dışında, sunulan içeriklerin ve verilerin başka amaçlar için kullanılmasına veya çoğaltılmasına, sadece önceden yazılı onayın alınmasıyla izin verilmektedir
Kaynağın doğru belirtilmesi şartıyla bilimsel alıntı yapma hakkı mahfuz kalmaktadır. Lütfen tam URL ve ayrıca erişiminizin tarihini belirterek alıntı yapınız.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright 1995 - 2022 © Adile Teyze Özel Eğitim Kurumları Ltd. Şti.

Kurumsal Gizlilik Politikası

Personel Girişi

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.